Filmy podle projekčního místa - 2013
Golden Apple Cinema, č. 2
pondělí, 27. 5.
08:30 | Piknik s koláčem - Žába a ještěrka |
08:30 | Krtek na pláži |
08:30 | Dřevěná pohádka o Kolosu |
08:30 | Budka pro strašidla |
08:30 | Soutěžní pásmo animovaných filmů 1 |
08:30 | Zou fotí |
08:30 | Myška cestovatelka: Tajemství pokoje č. 13 |
10:30 | Super třída |
13:10 | Války |
13:10 | Supermarketová pohádka |
13:10 | Více než pohádka |
13:10 | Tenerife |
13:10 | Dědovčina |
13:10 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 1 |
15:10 | Ocenění |
15:10 | O Šunce |
15:10 | Romeo a Julie |
15:10 | Bzukot Lásky |
15:10 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 2 |
15:10 | Bledost |
15:10 | Memoria |
15:10 | Otto Wichterle |
15:10 | Zastavte obchod s lidmi |
15:10 | První rybka |
19:30 | Roxanne |
19:30 | V New Yorku řemeslo žije! |
19:30 | Rodinné album |
19:30 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 3 |
19:30 | To pravé ořechové |
19:30 | Roma Acans - Cikánské oči |
21:30 | Místnost sebevrahů |
úterý, 28. 5.
08:30 | Sněžný drak |
10:30 | Bojovnice |
13:10 | Nahoru a dolů |
13:10 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 4 |
13:10 | Na pláži |
13:10 | Psí jeskyně |
13:10 | Nejsem statečný |
13:10 | Numbers |
13:10 | Meta |
15:10 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 5 |
15:10 | Plameňákova hrdost |
15:10 | Něco neobvyklého |
15:10 | Kalorie |
15:10 | Úplněk |
15:10 | Designér |
15:10 | Nekudrň |
15:10 | Když se člověk zastaví |
15:10 | Nyosha |
15:10 | Kde rostou motýli? |
17:10 | Lepší svět |
19:30 | Odstředivá síla |
19:30 | Centrum Operam |
19:30 | Amputace |
19:30 | Zmizení |
19:30 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 6 |
21:30 | Šestkrát |
středa, 29. 5.
08:30 | Procházka v trávě |
10:30 | Jirka a bílé myšky |
10:30 | Dvanáct měsíčků |
13:00 | Davidova cesta |
13:00 | Album |
13:00 | Malý okruh pozornosti |
13:00 | Holky u silnice |
13:00 | Jehla |
13:00 | Soutěž studentských filmů Zlínský pes 8 |
13:00 | Chlapec, který chtěl létat |
15:10 | Divoké labutě |
17:10 | Dotek světla |
21:30 | Černá ovce |
čtvrtek, 30. 5.
08:30 | Pee-Wee: Zima, která změnila můj život |
10:30 | Kletba vikingské čarodějky |
13:10 | Soutěžní pásmo animovaných filmů 9 |
13:10 | Maďarské lidové pohádky: Příběh o lenochovi |
13:10 | Dobrou noc, Karolínko |
13:10 | Doron Coron |
13:10 | Mami Fatale - Na chutné vlně |
13:10 | Příběh mořské želvy |
13:10 | Kazové hračky |
13:10 | Hu a jeho hra |
17:10 | Mořská víla |
19:30 | Sedím na konári a je mi dobre |
22:00 | Babettina hostina |
pátek, 31. 5.
08:30 | Pozdrav od Mika |
10:30 | Max Trapný 3 |
13:10 | Klukovina |
15:10 | Létající Kiwi |
17:10 | Ricky - Tři jsou už dav |
19:30 | Prolomit vlny |